آراد سایت‌ / پروفایل / آتلیه تیک قرمز

معرفی آتلیه تیک قرمز


آتلیه حرفه ای عروس و داماد تیک قرمز

آتلیه تیک قرمز با مدیریت جناب آقای عباس شادبهر واقع در خیابان ورزش بین کوچه ۱ و ۳ آماده ارائه بهترین فیلمبرداری و عکس برداری از مجالس شادی و رسمی تمامی مشتریان واقع در استان چهارمحال و بختیاری و همچنین سایر استان های همجوار نیز می باشد. آتلیه تیک قرمز با داشتن فضایی مجزا برای عکس های آتلیه عروس و داماد و کودکان شما لحظات بیاد ماندنی را برای مشتریان خود به وجود آورده است.

آتلیه تیک قرمز همچنین با داشتن دوربین های به روز و مجهز تصاویر با کیفیت و مطلوب خوبی را برای مشتریان خود به جای می گذارد.

اهمیت فیلمبرداری عروسی

همانطور که می دانید انتخاب یک آتلیه مناسب، یکی از مهم ترین تصمیمات در مراسم عروسی است. روز عروسی، بهترین روز، در طول زندگی مشترک هر انسان است. تمامی خاطرات این روز بزرگ، پس از گذشت زمان به مرور از یاد خواهند رفت؛ عکس ها و فیلم هایی که در این روز خواهید گرفت، تنها یادگاری است که می تواند خاطراتتان را جاودانه سازد. بنابراین بسیار مهم است که این تنها یادگار، به بهترین شکل ممکن تهیه و جمع آوری گردد. از این رو می توان گفت انتخاب یک آتلیه مناسب، مهم ترین انتخاب مراسم عروسی خواهد بود.

آتلیه تیک قرمز

برای انتخاب یک آتلیه مناسب می توانید مطالب زیر را دنبال کنید. آتلیه عروسی از بخش های مختلفی تشکیل شده است که هر بخش فعالیت های مختص به خود را انجام می دهد. بر این اساس می توان بخش های مختلف یک آتلیه را به صورت زیر نامگذاری کرد:

۱- عکاسی عروسی

۲- فیلمبرداری عروسی

۳- ادیت عکس و طراحی

۴- مونتاژ فیلم

فیلمبرداری عروسی یکی از مهم ترین بخش های کاری در یک آتلیه می باشد.

تشریفات عروسی یکی از بهترین خاطراتی است که هر زوج در زندگی خود تجربه کرده اند. اما برای ثبت این لحظات خوب، تصویر برداری می تواند خاطرات را برای همیشه در ذهن نگه دارد. هرگاه فراموش کردید و یا رنجیده خاطر شدید، با تماشای عکس ها و فیلم عروسی می توانید انرژی دوباره بگیرید. اما فیلمبرداری و عکاسی نیاز به فن و تکنیک خاصی دارد. هنرنمایی در فیلمبرداری و عکاسی کار ساده ای نیست. اما با رعایت نکات زیر می توانید با کمترین هزینه، بهترین عکاسی و فیلمبرداری را داشته باشید:

۱_استفاده از دیافراگم

دیافراگم باز می تواند به زیبایی هر چه بیشتر تصویربرداری کمک کند. زیرا برای میدان های کم عمق، ژرف زیادی به آن می بخشد و باعث پدید آمدن افکت های زیبا می شود. همچنین با فوکوس بر روی سوژه، سایر پدیده ها کم رنگ تر نشان داده می شود. در این صورت تمامی توجه بر روی سوژه معطوف می شود که این کار هنرنمایی خاصی را به تصویربرداری می بخشد.

۲ _ همگام سازی آهسته فلاش

زمانی که از فلاش استفاده می کنید، بهتر است سرعت شاتر را کم کنید. بین ۱/۱۵ تا ۱/۲۵ ثانیه مناسبترین درجه برای شاتر است. در این صورت نور محیط بر روی سوژه تابیده می شود و تصویر زیباتر به نظر می رسد. همچنین بهتر است همزمان با سوژه، حرکت و تصاویر خود را با حرکت او ثبت کنید.

۳ _ ژست گرفتن سوژه

زمانی که از عروس و داماد در حال تصویربرداری هستید، باید تصاویر را در ژست های متفاوت ثبت کنید. گرفتن گل، خم کردن بدن و ژست های نیم رخی می تواند در ثبت تصاویر زیبا به شما کمک کند. برای ژست ها می توانید از مدلهای لباس در مجلات مد استفاده کنید.

۴ _ توجه به خطوط

برای پس زمینه می توان از خطوط معماری قوی، همچون ستون‌ها، استفاده کنید. برای اینکه سوژه درست در جای خودش قرار بگیرد، لازم است تا ابتدا پس زمینه درست انتخاب شود. کادربندی تاثیر زیادی در نوع عکس برداری دارد.

۵ _ استفاده از الگوهای نور خلاقانه

الگوهای نور باعث ایجاد حس دراماتیک در تصویربرداری می شود. الگوهای نور به سرعت پدیدار و ناپدید می شوند. بنابراین در زمان استفاده از این امکان، باید سرعت عمل بالایی داشته باشید.

۶ _ استفاده از کادربندی جدید

در عکاسی کادر بندی اهمیت زیادی دارد و به عکس و فیلم جلوه خاصی را می بخشد. بنابراین می توانید از کادربندی های جدید از جمله شیشه ماشین استفاده کنید. قرار گرفتن در یک کادر مربعی شکل مانند پنجره هم می تواند به کادربندی تصویر کمک کند.

و …

شماره های تماس جهت رزرو نوبت فیلمبرداری عروسی و مجالس شما:

۰۹۱۳۹۸۲۲۷۱۰

۰۳۸۳۳۳۳۰۶۱۲

گالری تصاویر آتلیه تیک قرمز

دریافت اطلاعات آتلیه تیک قرمز با اسکن کد QR

با مــا در شــبـکه های مـجـازی همراه باشـید


آمار بازدید و محبوبیت آتلیه تیک قرمز
4208 بازدید از این صفحه
ساعت کاری آتلیه تیک قرمز

شـــــــــنبه :    8 صبح  الی   21 شب

یک شـــنبه :       8 صبح  الی   21 شب

دو شــــنبه :       8 صبح  الی   21 شب

سه شـنـبه  :        8 صبح  الی   21 شب

چهار شـنبه :        8 صبح  الی   21 شب

پنج شــنبه :        8 صبح  الی   21 شب

جمـــعــــه  :    8 صبح  الی   21 شب

تبلیغات