آراد سایت / پروفایل / دکوراتیو بام ایران

معرفی دکوراتیو بام ایران


دکوراتیو بام ایرانکاغذ دیواری شهرکرد

کاغذ دیواری شهرکرد

بشر از آغاز خلقت همواره در تلاش جهت یافتن امنیت و سرپناه مناسب بوده است، یک سر پناه خوب یا به عبارتی دیگر ساختمان ایده آل استاندارد های مختلفی را می بایست دارا باشد که برای شروع می توان به نقشه ساختمان اشاره کرد. نقشه کشی ساختمان شامل نقشه معماری، سازه، برق و مکانیک است. اجرای مهندسی و دقیق از موارد بسیار حائز اهمیت است که شامل مراحل متعددی از قبیل سازه، سفت کاری و نازک کاری می باشد.

طراحی و اجرای دکوراسیون و معماری داخلی ساختمان های مدرن

امروزه شرکت های زیادی در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و معماری داخلی ساختمان های مدرن فعالیت می کنند که شرکت دکوراتیو بام ایران یکی از این شرکت های معتبر است.

توجه به طراحی داخلی و معماری داخلی ساختمان از اهمیت زیادی برخوردار است، اگر ساختمانی دارای طراحی و معماری داخلی شیک و مدرنی باشد بدون نیاز به صرف هزینه های اضافی می توان دکوراسیونی شیک و بی نظیر را در فضای داخلی منزل طراحی کرد. دکوراتیو بام ایران در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی منزل و معماری داخلی فعالیت های زیادی دارد و در این زمینه از متخصصان مجرب استفاده می کند.

دکوراتیو بام ایران

دکوراسیون داخلی، نمای ساختمان و محوطه سازی نیز جزو مرحله نازک کاری می باشد. ترکیب هنر با ساختمان سازی امریست که ریشه در فرهنگ ها، اقلیم، آداب و رسوم گذشته و حال دارد، تزئینات ساختمان دکوراتیو بام ایران بطور کلی شامل معماری داخلی، نمای ساختمان، محوطه سازی است.

در توضیح بیشتر می توان گفت دکوراسیون داخلی یا طراحی داخلی علمی است که فراتر از یک اعمال سلیقه ساده به تحلیل و بررسی کاربری یک فضا، رنگ ها، نور پردازی، وسایل دکوری، مبلمان، چیدمان و هارمونی بین عناصر مختلف می پردازد همچنین نمای ساختمان نیز از نمادهای ماندگار و تاثیر گذار در زیبایی و هویت یک بنا بحساب می آید دکوراتیو با داشتن سالها تجربه در امر دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی مغازه، دکوراسیون داخلی اداری، دکوراسیون داخلی تجاری، طراحی ویلا شامل طراحی پلان و دکوراسیون داخلی ویلا، طراحی نما، ساختمان سازی و بازسازی ساختمان به درک درستی از چگونگی طراحی و اجرای ساختمان هایی با فرهنگ و ذائقه ایرانی رسیده است. مشتری های راضی خود دلالت بر صحت این ادعا دارد.

گالری تصاویر دکوراتیو بام ایران

دریافت اطلاعات دکوراتیو بام ایران با اسکن کد QR

با مــا در شــبـکه های مـجـازی همراه باشـید


آمار بازدید و محبوبیت دکوراتیو بام ایران
1194 بازدید از این صفحه
ساعت کاری دکوراتیو بام ایران

شـــــــــنبه :       8 صبح  الی   9 شب

یک شـــنبه :       8 صبح  الی   9 شب

دو شــــنبه :       8 صبح  الی   9 شب

سه شـنـبه  :       8 صبح  الی   9 شب

چهار شـنبه :        8 صبح  الی   9 شب

پنج شــنبه :        8 صبح  الی   9 شب

جمـــعــــه  :         تعطیل